Severní Dalmácie 

 Chorvatsko vás zve, abyste hudební večer strávili v akustickém kostele sv. Donáta (crkva sv. Donata), který je od 9. století symbolem města Zadar. Moderní tvář Dalmácie ukazuje v instalacích na zadarském nábřeží - na kamenných schodech Mořských varhanů (Morske orgulje) vlny vytvářejí melodie a skleněné desky Pozdravu Slunci pomocí sluneční energie mění barvu.Katedrála sv. Jakuba (katedrala sv. Jakova) v Šibeniku, zařazena na seznam UNESCO, je díky tomu, že při její výstavbě nebyl použit žádný jiný materiál kromě kamene, považována za architektonický fenomén. Nejzajímavějším detailem katedrály je 74 kamenných bust, které jsou rozmístěné po celém jejím obvodu. Mezi přírodními krásami Chorvatska vyniká souostroví Národního parku Kornati s 89 kamennými ostrovy, ostrůvky a mořskými útesy. V Parku přírody Telašćica, v zálivu, který se zařezává hluboko do pevniny ostrova Dugi otok, vám Dalmácie odhalí mořské jezero ležící nad hladinou moře, které ho obklopuje. Národní park Krka si návštěvníky získá průzračnými vodopády, které padají ze 7 travertinových bariér na řece Krka.

Apartmány EMA **, ostrov Vir

Nově zrekonstruovaný apartmán, který je plně vybaven. Velmi přátelští hostitelé vám zpříjemní váš pobyt. Byt se skládá z 2 ložnici, (dvě samostatné postele 90 x 200 a manželské lůžko 180 x 200), kuchyň s obývacím pokojem (fotelka a stolek) a prostorná terasa. Velmi pěkná pláž - betonový, písečný vstup a písčité mořské dno, mělké moře - ideální pro děti.

Přijďte si užít krásné čisté moře se svými dětmi.

více informací

Dvoupokojový apartmán - kapacita 4 osoby - 2 stejné apartmány vedle sebe se společnou terasou.
 • klima
 • Wi-Fi
 • pohled na moře - ne
 • koupelna + WC
 • vybavená kuchyně
 • moře 350 m
 • obchod 300 m
 • restaurace 350 m

Kontakt: [email protected]
                +385 99 282 2013

*************************************************************************************************************************************

Apartmány Veru ***, ostrov Vir


 • Apartmán č. 1 velikost 30 m2 + 5 m2 terasa se nachází v přízemí, kapacita 2 + 2.
 • Apartmán č. 2 velikost 32 m2 + 5 m2 terasa se nachází v přízemí, kapacita 2 + 2.
 • Apartmán č. 3 velikost 28 m2 + 6 m2 terasa se nachází v prvním patře, kapacita 2 + 2.
 • Apartmán č. 4 velikost 28 m2 + 6 m2 balkon se nachází v prvním patře, kapacita 2 + 2.
 • Apartmán č. 5 velikost 36 m2 + 5 m2 terasa se nachází v prvním patře, kapacita 2 + 3.

Kontakt: [email protected]
+385 98 170 50 15 (chorvatština)
+385 98 929 55 89 (angličtina)

Apartmány Veru se nacházejí v nově postaveném rodinném domě v obci Vir na stejnojmenném ostrově.
Dům se nachází v širším centru města Vir v blízkosti nejoblíbenější pláže s názvem Jadro, obchodů, barů, restaurací, klinik, lékáren, pošty, kostela a dalších zařízení, ale je dost daleko, aby hosté měli klid od rušného centra.

Všechny apartmány obsahují jednu ložnici s manželskou postelí, koupelnu - sprchový kout, plně vybavenou kuchyň a ve stejném pokoji je jídelní stůl a pohovka, která se rozšiřuje o přistýlku pro dvě / tři osoby.
Každý apartmán má samostatnou terasu a apartmány v prvním patře mají částečný výhled na moře. Ve dvoře je gril s jídelním stolem.

více informací

*************************************************************************************************************************************

Košík