Kvarner

 Strávíte dovolenou v Opatiji, městě, které jménem Kvarner ozdobilo nejstarší chorvatský hotel. Buďte části rakousko-uherské pohádky v rámci Kaisernacht manifestaci a Kvarner Vás vrátí do časů, které nechaly své stopy na opatijských průčelích. V Rijece na Vás čekají trsatské schody, které vedou k nejstarší mariánské svatyni v Chorvatsku, Trsatu. Město Senj a jeho nedobytná pevnost Nehaj, která zajišťovala bezstarostnost senjského kraje, vdechne do vaší dovolené duch uskockých bojovníků. Navštivte místo narození chorvatské gramotnosti, ostrov Krk, kde Kvarner od roku 1100 hlídal nejvýznamnější chorvatský památník – Bašskou desku (Baščanska ploča). V srdci neobyčejného ostrova Cres zapomeňte na čas a seznamte se s supy bělohlavými, které Kvarner chrání v creském eko-centru Caput insulae. Projděte se pobřežím ostrova Lošinj a možná spatříte atrakci jeho promenády – delfína skákavého. Dostanete-li chuť na horolezectví, Kvarner Vás udiví národním parkem Risnjak, horským bohatstvím, který byl pojmenován po zajímavé zvířeti rysu ostrovidu (chorv. obični ris).Máte-li badatelského ducha, Kvarner Vás povede na návštěvu národního parku Severní Velebit.
Kvarner Vám na ostrově Krk nabízí neočekávané občerstvení z hloubek – Valomet, jediný šampus který dozrává na dně moře. Na ostrově Rab, Kvarner Vás dočká nejchutnějším suvenýrem, rabským dortem, jehož recept je tajemstvím dávných časů. Kamenná říše ostrova Pag si Vás získá aromatickou chutí pažského sýra, lahůdkou, která zapsala Kvarner do gastro karty Chorvatska.

Apartmány Eliška & Bribirska, Novi Vinodolski

Apt 4 /1 SPA - 2 koupelny, soukromá vířivka, bazén, sauna, pergola.... Apt 4/ 3 - 2 koupelny, 2 TV (satelitní a česká TV)...možnost zmenšit na variantu 4/ 1.

Villa Bribirska má saunu a gril. K moři 100 m, centrum 1 km. Speciální nabídka: Dependance Eliška APT 4/2, STUDIO / APT 3 - Bočak ulice, 300 m od moře, 150 m od centra. Whirpool / Jacuzzi. České TV.

více informací ZDE

Apartmány Eliška & Bribirska, Novi Vinodolski


Bočak 5a, Goranska 2, Novi Vinodolski

Soukromé apartmány Eliška a Bribirska v přímořském letovisku Novi Vinodolski ! Příjemné a klidné ubytování nedaleko pláže.
Nabídka ubytování v soukromých apartmánech v Chorvatsku
APT Eliška a APT Bribirska v letovisku Novi Vinodolski.
Kontakt:
telefon: +420 736 672 175
E_mail:
[email protected]

*************************************************************************************************************************************

Košík