Villa Ana**** - Molunat

Nabídka ubytování v apartmánech Villa Ana, která se nachází v krásné přímořské vesnici Molunat, asi 40 kilometrů jižně od Dubrovníku.
Komfortní, zcela nové (zrekonstruované - jaro 2018) apartmány s balkonem a výhledem na moře.
Nacházíme se přímo u moře s vlastním přístupem na pláž, která má sprchu a kotviště pro lodě. Parkování je pro všechny hosty k dispozici ve stínu před domem. Naše komfortní apartmány jsou obklopeny středomořskou vegetací a poskytují klid a pohodu. Nabízíme vám místo, kam byste se chtěli vrátit a být velmi vítáni zpět.
Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemnou dovolenou v našem domě!
Naše rodina je od roku 1965 hostitelem mnoha návštěvníků z celého světa. Velká část našich návštěvníků se stala našimi pravidelnými hosty a každé léto se k nám vrací. Jsme velmi přátelští lidé! Rádi pomáháme našim hostům splnit jejich přání. Chceme, aby se během svého pobytu v našich apartmánech cítili pohodlně. Nacházíme se v Molunatu - malé rybářské a turistické vesničce, která se nachází v jedné z nejkrásnějších zátok v jižním Jadranu, ve vzdálenosti 40 km JV od známého kulturního a historického starého města Dubrovníku a 20 km od letiště v Dubrovníku, Cavtat. Těšíme se na setkání s vámi. Pokud během svého pobytu cokoliv potřebujete, rádi vám pomůžeme - ráno, v poledne nebo v noci!
Rodina Zorovic.

V našem domě najdete 6 apartmánů s celkovou kapacitou 18+2 lůžek.
Vybavení:

  • klima: ANO
  • balkon: ANO
  • trezor: ANO
  • parkování: ANO
  • wifi zdarma: ANO
  • TV SAT: ANO

Apartmán č.1: Apartmán pro 2 osoby má jednu ložnici s manželskou postelí, plně vybavenou kuchyň, koupelnu a velkou terasu s výhledem na záliv Molunat. Vybavení: satelitní kanály, TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránka, klimatizace / topení, WI-FI, dřevěná / parketová podlaha, skříň / skříň, týdenní úklid a výměna povlečení. Koupelna: vysoušeč vlasů, toaletní potřeby, ručníky; Kuchyň: trouba, lednička, rychlovarná konvice, nádobí, toustovač, kávovar, jídelní stůl…

Apartmán č.2: Apartmán pro 4 osoby s možností přistýlky, 70 metrů čtverečních, klimatizováno. Byt má jednu ložnici s manželskou postelí a druhou s 2 lůžky (postele lze buď nastavit jako jednu manželskou postel nebo rozdělit na dvě samostatné postele), plně vybavenou kuchyň, koupelnu a velkou terasu s výhledem na záliv Molunat. Vybavení: satelitní kanály, TV s plochou obrazovkou v obou ložnicích, bezpečnostní schránka, klimatizace / topení, WI-FI, Posezení, pohovka, dřevěná / parketová podlaha, skříň / skříň, týdenní úklid a výměna povlečení. Koupelna: vysoušeč vlasů, toaletní potřeby, ručníky; Kuchyň: trouba, chladnička, rychlovarná konvice, nádobí, toustovač, kávovar, jídelní stůl,… Upozorňujeme, že cena apartmánu je za 4 osoby. Do tohoto bytu lze přidat jednu přistýlku, která je zpoplatněna.

Apartmán č.3: Velmi pohodlný a nejprostornější - (75 metrů čtverečních) byt. Byt se skládá ze dvou velkých ložnic, obou s manželskou postelí velikosti King, a balkonů s výhledem na moře, plně vybavené kuchyně a koupelny. Vybavení: satelitní kanály, TV s plochou obrazovkou v obou pokojích, bezpečnostní schránka, klimatizace / topení v obou pokojích, WI-FI, Posezení, pohovka, dřevěná / parketová podlaha, skříň / skříň, týdenní úklid a výměna povlečení. Koupelna: vysoušeč vlasů, toaletní potřeby, ručníky; Kuchyň: trouba, chladnička, rychlovarná konvice, nádobí, toustovač, kávovar, jídelní stůl,… Upozorňujeme, že cena apartmánu je za 4 osoby. Do tohoto bytu lze přidat jednu přistýlku, která je zpoplatněna.

Apartmán č.4: Komfortní apartmán pro 2 osoby - 30 metrů čtverečních, klimatizovaný. Apartmán má jednu ložnici s manželskou postelí, plně vybavenou kuchyň, koupelnu a balkon - výhled do zahrady / moře. Vybavení: satelitní kanály, TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránka, klimatizace / topení, WI-FI, dřevěná / parketová podlaha, skříň / skříň, týdenní úklid a výměna povlečení. Koupelna: vysoušeč vlasů, toaletní potřeby, ručníky; Kuchyň: mikrovlnná trouba, lednička, rychlovarná konvice, nádobí, toustovač, kávovar, jídelní stůl…

Apartmán č.5: Komfortní nový klimatizovaný byt o ploše 35 metrů čtverečních pro 2 osoby. Byt má jednu ložnici s manželskou postelí, soukromý vchod s velkou terasou. Tento apartmán nemá výhled na moře, ale do zahrady. Vybavení: satelitní kanály, TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránka, klimatizace / topení, Posezení, manželská postel, pohovka, dřevěná / parketová podlaha, skříň / skříň, týdenní úklid a výměna povlečení; Koupelna: vysoušeč vlasů, toaletní potřeby, ručníky; Kuchyň: Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, nádobí, toustovač, kávovar, jídelní stůl…

Apartmán č.6: Komfortní, nový (renovovaný - jaro 2019) klimatizovaný byt o ploše 35 metrů čtverečních pro 2 osoby. Kompletně samostatný byt, s úplným soukromím, se nachází ve třetím patře domu. Byt má jednu ložnici s manželskou postelí a rozkládací pohovkou, soukromý vchod a velký balkon s výhledem na moře / do zahrady. Vybavení: satelitní kanály, TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránka, klimatizace / topení, posezení, manželská postel, pohovka, dřevěná a dlažba, skříň / skříň, týdenní úklid a výměna povlečení; Koupelna: vysoušeč vlasů, toaletní potřeby, ručníky; Kuchyň: Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, nádobí, toustovač, kávovar, jídelní stůl…

Pokoj pro 2 osoby: Pokoj je ve 2. patře se samostatným vchodem. Pokoj má dvě postele a koupelnu se sprchou a klimatizaci. Lůžka mohou být uspořádána jako jedna manželská postel nebo rozdělena do dvou samostatných postelí. Výborně lze kombinovat s jakýmkoli apartmánem, nebo si ho lze pronajmout samostatně. Je to velmi populární pro děti, které se chtějí oddělit od svých rodičů, každý zvlášť - ale stále velmi blízko u sebe.

Kde nás najdete

Kontakt

Karmen Diklic Zorovic
Molunat 65 - 20215 GRUDA - CROATIA

tel/fax: +385 20 794 370 
GSM: +385 98 18 67 052 , +385 98 583 558

Hovoříme chorvatsky, anglicky a italsky.

Košík