Jižní Dalmácie

 Příběh Dalmácie pokračuje v Dubrovníku, ve městě kultury, které obklopuje 1940 m městských hradeb, s množstvím pevností a věží. Koncerty klasické hudby se konají v atriu paláce Knežev dvor a dramatické představení na tradičních Dubrovníckých letních hrách (Dubrovačke ljetne igre) najdete na jevišti pevnosti Lovrijenac, která se nachází na 37 metrů vysoké skále.

Na ostrově Korčula, vás čekají četná šermířská taneční představení, z nichž nejznámější - Moreška - je na programu během celého léta. Středověké věže vás zadrží v Korčule, v rodném městě Marka Pola, kde se každoročně v létě karnevalem slaví polovina nového roku.
V Národním parku Mljet vás Chorvatsko nadchne dvěma mořskými jezery uprostřed nejvíce zalesněného ostrova.
Na poloostrově Pelješac Jižní Dalmácie uspokojí vaše chuťové pohárky světoznámým vínem Dingač a chutí čerstvých mušlí, jejichž chov je místní tradicí již od dob antiky.

Apartmány NINO - Trpanj - Pelješac

Apartmány se nachází asi 100 m od fotbalového hřiště a betonového hřiště s jedním basketbalovým košem, 150 m od dětského parku a asi 250-300 m od pláže.
V zahradě za domem, který obklopený zelení je gril a v zahradě 50 m od domu obklopeného olivovými háji a mandarinkovníky je trampolína pro zábavu dětí.
Apartmány jsou umístěny v přízemí domku, v poschodí bydlí majitelé.

více informací zde

Apartmán č.1 pro 3 osoby. Ložnice se 3 lůžky, vybavená kuchyňka s jídelním koutem, sprcha + WC, terasa společná s vedlejším apartmánem.
Apartmán č.2 pro 4 osoby. 2 + 2 dvoulůžkový pokoj a v obývacím pokoji velká rozkládací pohovka + křeslo (v případě potřeby také rozkládací, vhodné spíše pro dítě), vybavená kuchyňka s jídelním koutem, sprcha + WC, terasa společná s vedlejším apartmánem.
Apartmán č.3 pro 4 osoby. 3 lůžka v ložnici + gauč v obývacím pokoji, vybavená kuchyňka s jídelním koutem, sprcha + WC, terasa, klimatizace.
Kontakt:
email: [email protected]
                  telefon: +385 98 747 189
*************************************************************************************************************************************

Villa Ana Apartments**** - Molunat


Nabídka ubytování v apartmánech Villa Ana, která se nachází v krásné přímořské vesnici Molunat
, asi 40 kilometrů jižně od Dubrovníku.
Komfortní, zcela nové (zrekonstruované - jaro 2018) apartmány s balkonem a výhledem na moře.
Nacházíme se přímo u moře s vlastním přístupem na pláž, která má sprchu a kotviště pro lodě. Parkování je pro všechny hosty k dispozici ve stínu před domem.

V našem domě najdete 6 apartmánů s celkovou kapacitou 18+2 lůžek.

Vybavení:
  • klima: ANO
  • balkon: ANO
  • trezor: ANO
  • parkování: ANO
  • wifi zdarma: ANO
  • TV SAT: ANO

Kontakt: Karmen Diklic Zorovic
Molunat 65 - 20215 GRUDA - CROATIA

tel/fax: +385 20 794 370 
GSM: +385 98 18 67 052 , +385 98 583 558

více informací zde

*************************************************************************************************************************************

Košík