Apartmán Tonći i Iboja FABIJANIC

Apartmán o rozloze 120 m2 na ostrově Pag s maximální obsazeností 8 osob a možností 2 přistýlek. Apartmán s vlastním vchodem a terasou (42 m2).
V ceně jsou 2 parkovací místa, Wi-Fi, klimatizace a venkovní gril. V plně vybavené kuchyni najdete myčku, 2 lednice a plynovou i elektrickou troubu a sporák. K nejbližší pláži se dostanete cca. za 7 minut volné chůze (asi 650 metrů).

Pag je ostrov s rozlohou 284,6 km2 na severu chorvatské části Dalmácie, který patří do skupiny Kvarnerských ostrovů. Severní část ostrova administrativně náleží k Licko-senjské župě, jižní k Zadarské župě a jedná se tak o jediný chorvatský ostrov, který se dělí mezi dvě župy. Největším sídlem ostrova je město Pag, kde se právě nachází náš apartmán.
Město Pag je pokladnicí kulturního dědictví tohoto starověkého ostrova – krajky a jí ozdobené bohaté lidové kroje vás jistě zaujmou. Nezapomeňte ani na lidové hry "Pažská otrokyně" (chorv. Paška robinja), které se odehrávají v ulicích města a jsou plné folklorních tanců a karnevalů.

Ostrov Pag se stal opravdovou "party" destinací. Nedaleko od Novalji, překrásná pláž Zrće se v létě stává "továrnou zábavy". V klubech na pláži hostují festivaly a nejznámější hvězdy světové klubové scény. Pláž je od rána plná mladších návštěvníků, kteří relaxaci u moře ke konci dne přeměňují na divoký mejdan.

Ostrov Pag je jedním z nejzvláštnějších ostrovů na Jadranu, který svému návštěvníkovi nabídne dávku zábavy a dobrodružství, ticha a moře, dechu minulosti a nočních klubů budoucna, zvláštnosti a úplně "obyčejného" užívání si na kilometrech pláží.

Kde nás najdete

Kontakt

Iboja Fabijanic
Ulica Nikole Tesle 3
232 50, Pag
Chorvatsko

tel.: +385 922 712 470 (možno i WhatsApp)
Mluvíme chorvatsky a maďarsky

Možno kontaktovat i přes messenger

Košík